fbpx

Sosyal Medya Çekimleri

Kendi Markanızı Oluşturun

Sosyal medya günümüz de popülerlik kazanmanın en etkili yollarından birisi. Popülerlik aynı zaman da sizlere potansiyel alıcı ve satıcı müşteri kazandırmaktadır. Gayrimenkul sektöründe uzun yıllar hedefleriniz varsa kesinlikle marka olmanız gerekiyor. Markadan kastettiğimiz kurumsal firmalar ile beraber çalışmanız değil.

O da çok önemli fakat bizim bahsettiğimiz kendi markanızı oluşturmak kendi isminizle, satışlarınız ve başarılarınızla ön planda olmak, kendi çalıştığınız markanızın ve ofisinizin önüne geçmek.Peki bunu nasıl sağlarsınız? Tabi ki de göz önünde olarak doğru sunum teknikleriyle sosyal medyayı ve çevrenizi doğru kullanarak. İşte size bu konuda tam destek sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Instagram, Facebook, Youtube, Linkedln sizin olmazsa olmazlarınız arasındadır. Ve profesyonel hesaplarla insanlara ulaşmanız sizi sektörde ileriye taşıyacaktır.

Sosyal medya yönetiminizi sizin için yapıyor haftalık paylaşımlar ile hesaplarınızı sürekli aktif tutuyoruz. Doğru görsel, bilgilendirme, önemli günler, portföyleriniz ve daha bir çoğu. Bu sayede takipçi sayınız artıyor aynı oranda daha çok müşteriye uluşmış oluyorsunuz.

Web Sitesi

Çok önemli bir diğer unsur da kendi adınıza web siteniz olması. Örnek erengökce.com, peki bu web sitenizde neler olması gerekiyor. Profesyonel fotoğrafınız, logonuz, portföyleriniz, satış ve kiralamalarınız, başarılarınız ve en önemlisi müşteri yorumları. İnternette barınmanın ve müşteriye en hızlı ulaşabilmenin yolu reklam ve sponsorlu içerikleriniz bu çok detaylı olduğu için başka bir blog çalışmamızda size anlatacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir