Turizm & Otel

Son zamanlarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılan drone turizm otel çekimi için de kullanılmaktadır. Drone çekimi ile otelin tanıtımı oldukça kolaylaşmaktadır. Firmamız bu konuda çekimler için uygun drone modelleri ile kaliteli video ve fotoğrafların oluşturulmasını sağlamaktadır. Firmamızı tercih eden müşterilimizin rezervasyon oranları oldukça katlanmıştır. Modern turizmin içerisine dâhil edilen drone çekimleri sayesinde drone çekimi ile tanıtım yapılan otellere olan taleplerin artış gösterdiği görülmektedir. Oteller için yapılan drone çekimlerinde oldukça profesyonel çekimler yapılmakta ve özel kurgular sağlanmaktadır.

Drone Çekimi ile Turizm Daha Cazip

Drone çekimleri sayesinde otellerde buluna imkânların tamamı havadan ve kaliteli bir şekilde gösterilmektedir. Firmamız yaptığı kaliteli drone çekimleri ile otellerde düzenlenen etkinliklerden, otellerin havuzlarının tanıtıcı bir şekilde gösterilmesine kadar tüm detayların çekimlerini yapmaktadır. Ayrıca 4K kameraların kullanılması ve üzerine eklenen kaliteli kurgular sayesinde otelin tüm müşterilerin dikkatini çekmesi sağlanmaktadır.

Oldukça önemli bir sektör olan turizm otel çekimi drone ile yapıldığında filmleri aratmayan görüntülerin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Firmamız ile filmleri aratmayan görüntülerin oluşturulması sonucunda müşterilerin otelinizi tercih etme oranı artacaktır. Ayrıca helikopter gibi maliyetli bir yol ile otelin havadan görüntülerinin çekilmesi yerine drone çekimleri ile maliyetlerin azaltılması da sağlanmış olacaktır.

Turizm Çekimlerinde Uzman Yaklaşım

Profesyonel bir ekiple gerçekleştirilen çekimler sayesine rezervasyon sayılarınızın artırılmasını sağlamaktadır. Hazırlanan görsel şovlar aracılığıyla müşterilerinin neredeyse hepsinin dikkatlerinin otelinize çekilmesini sağlamaktadır. Son teknoloji ürünleri olan dronelar ile yapılan 4K çekimlerin yanında videoların hazırlanmasında rol oynayan profesyonel bir ekip bulunmaktadır.

Hızlı ve Sorunsuz Farklı Alanlarda Çekim

Drone teknolojisi sayesinde havadan çekim yapılabilme imkânı sağlamaktadır. Drone kullanımı bir anlamda zor olsa da firmamız drone çekimleri için profesyonel ekipler bulundurmaktadır. Dronelarda bulunan pervaneler sayesinde havalanmakta ve 360 derece dönüş imkânları gibi özellikleri sayesinde görsel çözünürlükleri de oldukça kaliteli videoların çekilmesi mümkün olmaktadır. Sadece havadan çekim için değil profesyonel çekim yapan dronelar ile otelin içerisinde çekimler yapılmakta ve bu videolar otelin sanal tur çekimleri için kullanılmaktadır. Bu noktada oteller için drone çekimi oldukça avantajlı olmaktadır.

Numaranızı Bıkarın Sizi Arayalım