Etkinlik & Konser

Son teknoloji ürünü olan drone etkinlik konser çekimi için oldukça fazla tercih edilmektedir. Canlı bir etkinliğin izleyiciye yansıtılması adına çekimlerin oldukça kaliteli yapılması gerekmektedir. Bu noktada drone çekimleri ile izleyiciye eşsiz deneyimler yaşatılması mümkündür. Etkinlik ve konserlerin havadan çekileri ile tüm görüntüler büyüleyici bir hale dönüşmektedir. Firmamız kaliteli kameraların kullanılması ve drone çekimleri ile etkinliğinizin oldukça başarılı yansıtılmasını sağlamaktadır.

Etkinlik ve Konserler İçin Drone Çekim Avantajları Nelerdir?

Çoğu kişi bir etkinliğe ya da konsere katıldığında oldukça güzel deneyimler elde etmekte ve eğlenceyi yaşayabilmektedir. Ancak etkinliklerin, etkinliğe katılamayan kişiler için çekimleri yapıldığında izleyicilerin sanki o etkinlikteymiş gibi hissetmeleri amaçlanmaktadır. Bu noktada yapılan drone çekimleri sayesinde etkinlikte bulunulsa dahi görülemeyecek bir açıdan çekimler yapılabilmektedir. Havadan çekimler ve 4K çekimler yapılmaktadır. Bu şekilde görüntülerin eşsiz olması sağlanmaktadır. Drone modellerinde bulunan özellikler sayesinde uzaktan çekilse dahi Full HD görüntüler elde edilme imkânının yanında bir konserde sanatçının etrafında 360 derece dönüş imkânı ile de büyüleyici görüntülerin elde edilmesi sağlanmaktadır. Firmamız bu konuda oldukça profesyonel çekimler yapmaktadır.

Firmamız Drone Çekimi ile Neler Sunuyor?

Firmamız içerisinde bulunan profesyonel ekip ve son teknoloji drone modelleri ile kaliteli içeriklerin ortaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Son teknoloji ürünü drone konser çekimi ve bunun gibi birçok etkinlik için kullanılmaktadır. 4K çekim imkânı ve Full HD videoların ortaya çıkarılmasını sağlamaktadır. HD görüntü kalitesine sahip videoların profesyonel bir ekip tarafından düzenlenmesi de sağlanmaktadır. Firmamız tarafından yapılan drone çekimleri tüm açık hava ya da kapalı alan etkinliklerinizin kaliteli görüntülerinin oluşturulmasını sağlamaktadır.

Drone ile Etkinlik, Konser Çekimi Nasıl Yapılır?

Drone kullanmak için gerekli izinlerin alınmış olması ve gerektiği takdirde eğitimlerinin alınması gerekmektedir. Bu noktada firmamız profesyonel ekipler ile çalışarak drone ile etkinlik konser çekimi yapmaktadır. Uzaktan kumandası ile yönlendirilen dronelar yatay ya da dikey şekillerde uçurulmakta, 360 derece dönüş imkânı gibi özellikleri ile özellikle etkinlikler ve konserler için kaliteli çekimler yapabilmektedir. Drone içerisinde bulunan kamera bölümüne firmamız tarafından 4K özellikli bir kameranın yerleştirilmesi ile kumandası sayesinde eşsiz içeriklerin çıkarılması sağlanmaktadır.

 

Numaranızı Bıkarın Sizi Arayalım