fbpx

Emlak Çekimleri Ve Avantajları 

Emlak Çekimi

Merhaba Çok Değerli Gayrimenkul Danışmanları
Portföylerinizi pazarlarken profesyonel çekimlere mi ihtiyaç duyuyorsunuz ?
Diğer herkse gibi ilan portallarına görüntü kalitesi düşük fotoğraflar ve videolar koyarak ilan çıkma devri artık bitti.
Sizlere 4k kalitesinde Drone fotoğraf video ve 360 derece çekimler ile satış ve kiralama işlemleriniz de profesyonel hizmet sunuyoruz.
Drone görüntüleri ile lokasyon avantajlarınızı
Fotoğraf ve video ile portföyünüzün özelliklerini
360 derece çekimler ile mülkün sanal gerçeklik turu sizleri diğer emlakçılardan bir kaç adım öne taşıyacaktır.
Bu görüntüler ile ilan portallarında ön planda olun satış ve kiralama işlemleriniz hemen işleme dönüşsün.

Tanıtım Videosunu izlemek için tıklayınız

 

Bizimle Çalışan Firmalar

Remax, Coldwell Banker, KW Türkiye, Angels Emlak, gibi yurt dışında ve ülkemizde başarıyla gayrimenkul sektörüne yön veren firmalara profesyonel emlak çekim hizmeti veriyoruz ve bu firmaların sayısı gün geçtikçe artıyor. Memnun müşteri portföyümüzle günden güne gelişmekte ve büyümekte olan firmamız drone çekimlerinde piyasa şartlarına yön vermekte.

 

Drone Çekimleri

Drone çekimleriyle mülkünüzün lokasyon işaretlemesi ve haritalandırma seçeneğiyle müşterilerinize konum ve adres anlatma derdine son. Manzara açılarıyla mülkünüzü müşterilerinizin gözünde daha değerli ve cazibeli bir hale getiriyoruz. Siz de artık profesyonel drone çekimleriyle müşterilenize harika sunumlar yapın. Detaylı bilgi için tıklayınız…

 

Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın önem verdiği hususlardan biriside müşteri memnuniyetidir. Çekim günü belirlenen saatte mülkün yanında olur çekimlerde mülk sahibi ya da kiracıyla profesyonel bir şekilde iletişime geçer ve edit sonunda çekimler müşterimizin onayı olana kadar devam eder. Siz memnun kaldıktan sonra iş size teslim edilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir